رونمایی از کتاب فوق العاده

IELTS Writing Task 2
The Miracle Maker

کتاب معجزه رایتینگ تسک دو آیلتس

 

این کتاب برای اولین بار معیار ارزیابی رایتینگ آیلتس را به خصوص معیار Task Response و Cohesion & Coherence را رمزگشایی می کند و به شما یاد می دهد که اگزمینر رایتینگ آیلتس به دنبال چه فاکتورهایی برای نمره دهی می گردد. این کتاب تمامی این چهار فاکتور را تعریف می کند و با 70 مثال از سوالات رایتینگ تسک 2 و دسته بندی آنها شما را با این مفاهیم آشنا می کند.

این کتاب علاوه بر آشنایی با 4 معیار رایتینگ آیلتس،اقدامات بسیار مهم دیگر برای افزایش نمره ی رایتینگ را به شما می آموزد تا بهتر بتوانید از 4 معیار افزایش نمره ی رایتینگ استفاده کنید.

  • این کتاب در 10 فصل نگاشته شده است. فصل اول از سختی های افزایش نمره ی رایتینگ آیلتس می گوید.

  • فصل دوم به تعریف 4 معیار اصلی افزایش نمره ی رایتینگ آیلتس می پردازد.

  • فصل سوم به توضیح درمورد قسمت های مختلف یک تسک دو رایتینگ آیلتس می پردازد.

  • فصل چهارم تمام تسک دوهای رایتینگ را به 5 دسته ی اصلی تقسیم می کند و سپس انواع سوالاتی که در این 5 دسته وجود دارد را معرفی می کند.

  • فصل پنجم مراحل نگارش یک مقدمه ی جامع و کامل را که بتواند نمره ی بالا برای شما بیاورد را شرح می دهد.

  • فصل ششم، انواع و اقسام سوالات Discussion Essay را معرفی می کند و برای هرکدام 5 نمونه سوال ارائه می دهد و نکات خاص مربوط به تک تک سوالات را شرح می دهد.

  • فصل هفتم به معرفی انواع و اقسام سوالت Opinion Essay می پردازد و برای هر دسته، 5 نمونه سوال آورده و توضیح می دهد که برای هر سوال چندین روش پاسخگویی وجود دارد.

  • فصل هشتم به معرفی انواع و اقسام سوالات Advantages & Disadvantages می پردازد و با 15 نمونه سوال و چند پیشنهاد نحوه ی پاسخگویی، به شما یاد می دهد که چگونه نمره ی بالایی را در این سوالات کسب کنید.

  • فصل نهم به توضیح درمورد تمامی تسک های دو سوالی می پردازد. تسک های دوسوالی را به 4 دسته تقسیم می کند و برای هر کدام 5 مثال ارائه می دهد. همپنین با پیشنهاد ایده های مناسب با هر سوال، شما را با نحوه ی ایده سازی آشنا می کند.

  • فصل دهم کتاب، یک دسته بندی کاملا جدید از انواع سوالات تسک دو آیلتس ارائه می دهد که در سال های اخیر بسیار رایج شده اند. این دسته بندی جدید، ترکیبی از سوالات 4 دسته ی قبل و یک دسته سوال دیگر است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

رمز موفقیت

پیش سفارش نسخه کاغذی کتاب

آنا آیلتس به دلیل صرفه جویی در مصرف کاغذ و پایبندی به اصول پایداری و محافظت از طبیعت کتاب معجزه رایتینگ تسک دو آیلتس در نسخه انگلیسی و فارسی را به صورت آنلاین عرضه می کند. اما اگر شما مطالعه نسخه کاغذی را ترجیح می دهید می توانید نسخه کاغذی هر یک از کتاب ها را پیش سفارش بدهید.

نسخه فارسی کتاب جلد سخت
نسخه انگلیسی کتاب جلد سخت

پرداخت 20% مبلغ

انتظار برای چاپ

تحویل و تسویه حساب