تصحیح رایتینگ آیلتس توسط تیم متخصص

Specialized IELTS writing correction

پکیج تصحیح رایتینگ آیلتس آنلاین و تخصصی

تیم تصحیح آنا آیلتس متشکل از ممتحن سابق آزمون آیلتس و اساتید با تجربه آزمون آیلتس

120

هزار تومان

150

هزار تومان

180

هزار تومان

رایتینگ آیلتس یکی‌ از چالش بر انگیز‌ترین مهارت‌های آزمون آیلتس می‌باشد.

رایتینگ IELTS آخرین مهارت آزمون کتبی آیلتس (IELTS) است. با توجه به موضوعات داده شده، از متقاضی آیلتس (IELTS) درخواست می شود که در ارتباط با یک موضوع خاص بحث کنند و نظر خود را به اشتراک بگذرد.

در سال‌های اخیر، داوطلبین آزمون آیلتس ابراز نارضایتی از نحو نمره دهی‌ در مهارت رایتینگ داشته ا‌ند. این مساله عموما مربوط به معیار‌های ارزیابی مهارت رایتینگ می‌باشد که باعث شده داوطلبین در یک نمره (band score) خاص برای مدت طولانی بدون موفقیت باقی‌ بمانند.

از آنجایی که هزینهٔ شرکت در آزمون آیلتس بالا می‌باشد، درک بهتر از سطح دانش و آگاهی‌ داوطلب از سطح مهارت نوشتاری میتواند کمک شایانی به پیشرفت و کسب نمره ی مد نظر داوطلب کند. آخرین بروزرسانی هزینه شرکت در آزمون آیلتس 4609500 تومان می باشد. لذا عدم کسب نتیجه دلخواه در آزمون هزینه زیادی به دنبال دارد.

به داوطلبین محترم توصیه میشود که قبل از شرکت کردن در آزمون رسمی آیلتس، با کمک گرفتن از افراد متخصص در زمینهٔ آیلتس، و به خصوص رایتینگ آیلتس، دید جامعه و کاملی نسبت به نگارش خود پیدا کرده و در راستی‌ بهبود نمرهٔ خود بکوشند. تصحیح رایتینگ توسط تیم متخصص آنا آیلتس می تواند به شما در این امر کمک شایانی نماید.

مجموعه آنا آیلتس، با بکارگیری از نتایج آخرین تحقیقات در خصوص عرض یابی‌ رایتینگ آیلتس سعی‌ دارد که شما داوطلبین محترم را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده کند تا بعد از اطمینان از کسب نمرهٔ مد نظر خود، برای ثبت نام در آزمون اصلی‌ و رسمی‌ آیلتس اقدام کنید.

خانه آیلتس آنا اولین و تنها مرکز تخصصی خدمات تصحیح رایتینگ آیلتس می‌باشد که برنامه ویژه و خاصی‌ برای تصحیح رایتینگ شما در نظر دارد.

آنا آیلتس در حال حاضر ۳ پکیج تصحیح رایتینگ ، طلایی، نقره ای‌، و برنز دارد.

پکیج برنز شامل تصحیح اشتباهات گرامری و لغات می باشد. در این پکیج همراه با کامنت تیم تصحیح، شما جایگزین هایی را برای اشتباهات گرامری و لغات خود دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که این پکیج برای داوطلبانی مناسب است که قصد دارند نمره 5 تا 6.5 در آیلتس کسب کنند. داوطلبانی که نمرات بالای 6.5 می خواهند، لازم است از پکیج های نقره ای یا طلایی استفاده کنند.

پکیج نقره ای شامل تصحیح اشتباهات گرامری، لغات و Task response  است. در نمره های بالای 6 معیار Task response  اهمیت زیادی دارد. عموما دلیل عمده کسر نمره رایتینگ همین معیار است. لذا تیم آنا آیلتس در پکیج نقره ای کامنت های بسیار کاربردی و موثری در این رابطه به شما ارائه می دهند تا بتوانید به نمره دلخواه خود دست یابید.

پکیج طلایی شامل تصحیح رایتینگ شما در هر چهار معیار گرامر، لغات، Task response  و Cohesion & coherence  است. در این پکیج شما به صورت جداگانه برای هر معیار کامنت دریافت می کنید. در هر معیار راهنمایی می شود که چرا نمره شما برای مثال 6.5 در نظر گرفته شده و چگونه می توانید این نمره را افزایش بدهید. در کنار کامنت مربوط به هر معیار شما یک لیست topic specific words دریافت می کنید. در این لیست برای شما کالوکیشن و لغات قرار داده شده که به عنوان جایگزین می توانید از آنها استفاده کنید. هم چنین کلیه پاراگراف ها برای شما بازنویسی می شود تا متوجه شوید دقیقا با رعایت کامنت ها و نکات گفته شده شما چه رایتینگی خواهید داشت و چه نمره ای خواهید گرفت.

دقت داشته باشید که در خصوص موضوع رایتینگ نمی توان هیچ استثنائی قائل شد. سعی داشته باشید در مورد هر موضوعی بنویسید. برای مثال در تست های آیلتس موضوعات: محیط زیست، فرهنگ، اجتماع، تربیت فرزند، اقتصاد، هنر، تاریخ و روانشناسی همه امکان سوال دهی دارند. پس شما باید بتوانید در هر کدام از این زمینه ها صحبت کنید. داوطلبانی این سوال را دارند که ما می خواهیم در مورد 3 موضوع کار کنیم که بیشترین احتمال سوال دهی را دارند. اما چنین چیزی ممکن نیست. شما باید در کلیه زمینه ها تمرین داشته باشید.

خوشبختانه کتاب های آموزش زبان انگلیسی و آیلتس اغلب این مشکل را حل کرده اند و اغلب در مورد هر موضوعی صحبت کرده اند تا رنج لغات زبان آموزان طیف گسترده ای از موضوعات را شامل شود. هم چنین درست کردن لیستی از top specific words بسیار به شما کمک خواهد کرد. شما می توانید یک دفترچه بردارید و هر چند صفحه را به یک موضوع اختصاص دهید. در طول مدت مطالعه کتاب ها  انجام تمرین ها لغات یافت شده را در این دفترچه خود وارد کرده و مدام آنها را مرور نمایید. 

بحث مدیریت زمان هم در آزمون آیلتس به خصوص مهارت رایتینگ اهمیت دارد. شما باید بتوانید رایتینگ خود را در 60 دقیقه تمام کنید. از این 60 دقیقه 20 دقیقه مربوط به تسک اول و 40 دقیقه مربوط به تسک دوم می باشد. تنها با تمرین می توانید زمان را برای خودتان بهینه سازی کنید. حتی تراشیدن مداد هم می تواند در زمان کم چالش بر انگیز باشد. با حفظ آرامش کامل 2 تا 3 دقیقه را به خواندن سوال اختصاص دهید. اینکه متوجه شوید سوال دقیقا از شما چه چیزی پرسیده است بسیار بسیار اهمیت دارد. گاهی یک بی دقتی می تواند 1 تا 1.5 نمره از شما کسر کند. بعد از خواندن دقیق سوال یک برنامه خیلی مختصر برای خودتان بنویسید که در هر پاراگراف قصد دارید به چه ایده ای بپردازید. اغلب به این تکنیک طوفان ذهنی یا brainstorming  گفته می شود. نحوه درست انجام این تکنیک را در پکیج افزایش نمره رایتینگ آیلتس به تفضیل برای شما توضیح داده ایم. 

زمانیکه سوال برای ما مشخص شد و برنامه رایتیگ تان را نیز می دانید، با ذهن بسیار باز تر میتوانید مهارت زبان انگلیسی خود را در رایتینگ نشان دهید. در صورت ناقص متوجه شدن سوال و نداشتن برنامه برای هر پاراگراف شما سردرگم خواهید بود. حتی اگر از پیشرفته ترین لغات و ساختار های گرامری استفاده کنید. اتفاقا در این شرایط استفاده از ساختار های پیچیده خود می تواند باعث کاهش انسجام و شفاف بودن منظور شما شود. 

نکاتی که باید در رایتینگ هایی که برای تصحیح ارسال می کنید رعایت شود:

》 برای نوشتن از نمونه برگه امتحانی آیلتس استفاده کنید.

》برای دانلود می توانید از این لینک استفاده کنید.

》از رایتینگ تان عکس واضح بگیرید.

》حتما 60 دقیقه زمان بگیرید و حتما در همان 60 دقیقه رایتینگ را تمام کنید. دقیقا شرایط امتحانی را برای خودتان فراهم کنید. این به این دلیل است که بتوانید یک ارزیابی دقیق از رایتینگ خود داشته باشید.

》کلیه وسائل ممنوع در آزمون را کنار بگذارید و از آنها به هیچ وجه استفاده نکنید.

》برای نوشتن رایتینگ حتما فقط از مداد و پاک کن استفاده کنید.

》در نهایت بعد از تهیه پکیج مورد نظرتان، رایتینگ تان را برای ما آپلود کنید.

در صفحه آپلود فایل یک فایل راهنمای برای شما وجود دارد. آن را حتما مطالعه نمایید و زیرا ایده هایی برای فراهم سازی شرایط امتحان در هر فضایی را در آن قرار دادیم تا بتوانید بیشترین بهره را از تصحیح رایتینگ تان توسط ما ببرید. 

بعد از 48 ساعت یک فایل zip  برای شما ارسال خواهد شد.

نظر دانشجویان در مورد پکیج تصحیح رایتینگ

من برای آزمون بصورت سلف استادی اماده شدم و مهارت اسپیکینگ و رایتینگم مشکل داشت. با پکیج طلایی تصحیح رایتنیگ تونستم رایتنگ ام رو هم به سطح بقیه مهارت هام برسونم. ممنونم از آنا ایلتس
ساره بیاتی
من در نوشتن رایتینگ و انتخاب کلمات و جملات درست دچار سردرگمی شده بودم اما با تهیه پکیج طلایی تصحیح رایتینگ ، عیب های موجود در متن هایم را پیدا کردم و ساختار بهتری را برای متون متفاوت به کار بردم. به همین روش تونستم خیلی سریعتر این مهارت رو در خودم تقویت کنم.
سارا شاهپوردوست
من 3 بار آزمون آیلتس رو شرکت کردم و هر بار نمره دلخواهم رو در مهارت رایتینگ کسب نکردم. چندبار رایتینگم رو برای آنا آیلتس فرستادم و متوجه شدم اشکال از تسک ریسپانس بوده و نحوه ایده پردازی من در رایتینگ.
حمید سلیمانی
رایتینگ من رو خیلی گیج کرده بود، چند بار مدرسم رو عوض کردم اما باز هم نتیجه دلخواهم رو نمی گرفتم. هدف من مهاجرت بود و نمره 7 میخواستم در نهایت بعد از 2 ماه تمرین با آنا آیلتس نمره دلخواهم رو گرفتم.
آغاز سپند