افزایش نمره رایتینگ آیلتس

Get your desired Score
It is not too hard to achieve

  چگونه نمره رایتینگ آیلتس را بالا ببریم؟

شاید در بسیاری از تبلیغات آموزش آزمون آیلتس شنیده باشید که تنها با شرکت کردن در یک ورکشاپ یا خواندن یک کتاب یا هر برنامه دیگری شما می توانید نمره آیلتس خود را افزایش دهید. احتمالا بعد از شرکت کردن در این دوره ها و دیدن نتیجه درک کرده اید که افزایش دادن نمره آیلتس نیاز به منبع مناسب و تمرین بسیار دارد. منبع مناسب می تواند یک مدرس خبره و با تجربه باشد یا یک کتاب یا دوره اموزشی اما تمرین مناسب و راهنمایی مدرس است که باعث می شود شما به نتیجه دلخواه تان برسید.

در سال های گذشته بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به کشور های دیگر را داشتند بعد از تلاش های بسیار و آزمون دادن، در مهارت رایتینگ نمره مورد نظرشان را کسب نمی کردند. این مسئله باعث می شد تا امتیاز لازم را نگیرند و دلسرد شوند. درحالیکه افزایش نمره رایتینگ در عین اینکه به نظر دست نیافتنی می آید، کاملا ممکن است. شما می توانید با تمرین کردن و شناختن معیار هایی که برای نمره دهی در آزمون مورد نظر ممتحنین است به این افزایش نمره دست یابید.

یکی از راه های بالا بردن نمره، نوشتن رایتینگ و تصحیح آن توسط افرادی است که تجربه و تخصص لازم در خصوص رایتینگ آیلتس را داشته باشند. در وب سایت آنا آیلتس شما به راحتی می توانید رایتینگ های خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال کنید. کامنت هایی که توسط تیم تصحیح آنا آیلتس دریافت می کنید شما را شگفت زده خواهد کرد. زیرا شما تاثیر راهنمایی درست و کامنت کاربردی را تجربه خواهید کرد. تیم تصحیح آنا آیلتس متشکل از یک ممتحن بازنشسته آزمون آیلتس که تجربه تخصصی در زمینه برگزاری آزمون را برای چندین سال داشته و دو مدرس خبره آزمون آیلتس است. تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اگر نمره بالای 6.5 را مد نظر دارید بهتر است کامل ترین پکبج تصحیح با نام پکیج تصحیح رایتینگ GOLD یا پکیج تصحیح رایتینگ Silver را تهیه نمایید.

دومین راه استفاده از یک راه خود آموز است. رایتینگ یکی از چالش برانگیزترین مهارت­ های آزمون آیلتس هست. خوب در این رابطه کارهای بسیار زیادی در داخل و خارج از ایران انجام شده، کتاب­ های زیادی نوشته شده، مقاله­ های فراوانی چاپ شده،  اساتید و مدرسان آیلتس استراتژی­ های مختلفی را ارائه داده ­اند. ولی واقعیت این است که همچنان پیشرفت چشم­گیری در رایتینگ داوطلبان دیده نشده است. و همانطور که گفتیم همچنان افرادی هستند که در یک نمره  (band score) خاصی گیر کرده ­اند.

دکتر آنا حاجی زاده دکتری تخصصی آموزش زبان انگلیسی

من به عنوان کسی که مسئول تعلیم مدرسان زبان انگلیسی (teacher educator) است، افرادی را دیدم که با چندین سال تجربه ی تدریس زبان انگلیسی همچنان درک روشنی از رایتینگ نداشتنه اند. همچنین داوطلبین بسیاری را دیدم که در رایتینگ با مشکل جدی مواجه بوده اند و هستند.

به همین دلیل دکتر آنا حاجی زاده موسس مجموعه آنا آیلتس یک آموزش بسیار عالی برای رایتینگ آیلتس طراحی کرده است که نه تنها برای داوطلبین آزمون مفید است، بلکه برخی از مدرسان محترم آیلتس هم می تونند با این بسته ها دانش خودشان را در ارتباط با رایتینگ کامل کنند و زبان آموزان را برای افزایش نمره رایتینگ شان به طور موثر راهنمایی کنند.

مطالعه ی این بسته هادر یک بازه ی زمانی کوتاه باعث می شود که نمره ی شما قطعاً 1، 1/5 و حتی شاید 2 نمره افزایش پیدا کند. حتی با صرف زمان بیش تر ، قادر خواهید بود نمره ی عالی (+7) در رایتینگ آیلتس کسب کنید.
به زودی این پکیج ها در همین صفحه قرار خواهد گرفت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

رمز موفقیت

پکیج های تصحیح رایتینگ آیلتس

پکیج برنز

این پکیج برای افرادی مناسب است که قصد دارند نمره رایتیگ 5 تا 6.5 کسب کنند.

پکیج سیلور

این پکیج برای افرادی مناسب است که قصد دارند نمره رایتیگ +6.5 کسب کنند.

پکیج گلد

این پکیج برای افرادی مناسب است که قصد دارند نمره رایتیگ 6.5 تا +7 کسب کنند.

توضیح بیشتر...

داوطلبین مدام در حال جستجو برای پیدا کردن روشی‌ هستند که بتواند به افزایش نمرهٔ رایتینگ آنها کمک کند. سوال معروفی‌ که ذهن همهٔ داوطلبین را در گیر کرده است:

چگونه نمره رایتینگ آیلتس را افزایش دهید؟

در پاسخ به این سول، اکثرا به داوطلبان توصیه می شود که برای بر بهبود سطح گرامر و لغت خود تلاش کنند. مثلا تاکید اساسی به یا دگیری کالوکیشن های (collocations) مرتبط با موضوعات مختلف و اشنایی با لغت های پیشرفته از جمله رایج ترین راه حل ها برای پاسخ به این سوال هستند.

اگرچه دانستن تمامی این موراد میتواند به بهبود نمرهٔ فرد کمک کند، اما متاسفانه هیچ کدام از این روش‌ها نمیتوانند مسیر کوتاه (short cut) برای افزایش و بهبود نمره ی رایتینگ آیلتس باشند. واقعیت امر این است که یاد گیری و اجرای تمامی‌ این نکات ملزم به زمان می‌باشد و هیچ داوطلبی نمی تواند با به خاطر سپردن یک یا چند کالوکیشن های ، اصطلاح و یا لغات‌های پیشرفت، و یا چند ساختار گرامری ، در عرض مدت ، کم نمرهٔ رایتینگ خود را افزایش دهید.

اگر زمان کافی برای مطالعه آزمون آیلتس دارید، یک راه پیشنهادی مطالعه پیش نیاز ها است. این پیش نیاز ها در زبان انگلیسی در واقع دانشی است که شما باید فرا بگیرید تا به سطح بالاتری از زبان انگلیسی قدم بگذارید. کتاب ها و روش های بسیاری برای ارتقا سطح زبان وجود دارد که تقریبا همه آنها شما را به هدفتان می رساند. بعد از مطالعه پیش نیاز ها، گام بعدی آماده شدن برای آزمون آیلتس است. یعنی شما بعد از یک دوره که Pre خوانده اید، باید دوباره حداقل یک ماه تست های آزمون آیلتس را بزنید. منظور از تست، تست کامل هر چهار مهارت آزمون می باشد. نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کنید، در زمان مطالعه پیش نیاز ها باید مطالب را عمیق بخوانید، یعنی طوری که اطلاعات فرا گرفته شده به صورت عملی قابل اجرا باشند. وقتی شما یک مطلب را عمیقا می آموزید باید بتوانید آن مطلب را به طور عملی بکار ببندید. این مسئله در زبان انگلیسی به معنی این است که اگر شما ادعا می کنید که یک ساختار گرامری فرا گرفته اید، آن را به راحتی در اسپیکینگ و رایتینگ خود در جایگاه درست استفاده میکنید و در سوال های لیسنینگ و ریدینگ، آن را تشخیص داده و منظور را درک می کنید. یادگیری عمیق در افراد طی مدت زمان متفاوت بدست می آید. البته که برای ارتقا نمره روش دیگری نیز وجود دارد تا در زمان کمتری سطح نمره شما را افزایش دهد.

یادگیری ساختار های گرامری، کالوکیشن ها و لغات جدید نیاز به صرف حداقل 6 ماه است تا نمره شما را نیم نمره افزایش دهد. این نیم نمره در مقطعی که شما می خواهید نمره 6 رایتینگ را به 6.5 تبدیل کنید یا نمره 6.5 را به 7 تبدیل کنید مطرح است. عموما کسب نمره 6 بعد از مدتی بدست می آید. اما نمرات بالاتر نیاز به استراتژی و یک برنامه آموزشی دقیق و اصولی است که حتی به یادگیری مطالب جدید مثل لغات یا ساختار های انگلیسی مربوط نمی شود.

اخیرا به دلیل کثرت آموزش های آیلتس، انتخاب برای داوطلبان بسیار سخت شده است. متاسفانه بسیاری به دلیل عدم موفقیت در کسب نتیجه دلخواه، دلسرد شده و حتی نسبت به مدرسان بی اعتماد می شوند. بی اعتمادی از طرف زبان آموز به دلیل عدم اطلاعات کافی مدرسان از اصول و اساسی است که معیار های آزمون آیلتس مورد نظر دارد. باید برای آزمون آیلتس آماده شوید. اگر نا امید شده اید یا نتیجه دلخواه تان را هنوز کسب نکرده اید به شما پیشنهاد می کنم آخرین شانس خود را امتحان کنید. 

خانه آیلتس آنا اولین و تنها مرکز تخصصی رایتینگ آیلتس می‌باشد که برنامه ویژه و خاصی‌ برای بهبود رایتینگ شما در نظر دارد. اطلاعات تکمیلی در پست های بعدی ارائه خواهند شد.

ملزومات پکیج افزایش نمره رایتینگ آیلتس

لپ تاپ کامپیوتر یا تلفن هوشمند

شما نیاز به یکی از موارد فوق دارید تا فایل های پکیج را مشاهده کنید. فایل ها شامل ویدئو و پی دی اف هستند.

کاغذ و قلم

آزمون آیلتس فعلا یک آزمون نوشتاری است تمرین ها نیز مشابه شرایط آزمون هستند.

انگیزه و پشتکار

در این مسیر انگیزه شما بسیار مهم است زیرا باعث می شود پشتکار داشته باشید و نتیجه دلخواه تان را  بگیرید.

پشتیبانی

در کل مسیر کنار شما خواهیم بود. تمامی زبان آموزان مجموعه آنا آیلتس دارای پشتیبان اختصاصی هستند. این پشتیبان ها دو نقش بسیار مهم ایفا می کنند. اول اینکه نقش هول دهنده را دارند. مدام تمرین های شما را پیگیری می کنند و باعث می شوند انگیزه شما تقویت شود. نقش دوم آنها اطمینان از تاثیر آموزش ها است. اگر ابهام یا اشکالی در آموزش ها داشته باشید، پشتیبان شما در اولین فرصت پاسخ سوالات شما را می دهد تا هیچ ابهامی برای شما وجود نداشته باشد. 

پشتیبان ها در انتخاب پکیج نیز کمک بسیار شایانی می کنند. آنها قبل از ثبت نام شما را راهنمایی می کنند و در صورت نیاز از شما تعیین سطح می گیرند تا انتخاب دقیقی داشته باشید و در پایان مسیر به نتیجه دلخواه تان برسید. 

برای اطلاع از آخرین به روز رسانی های پکیج منحصر به فرد افزایش نمره رایتینگ آیلتس

بر روی دکمه زیر کلیک کنید و ایمیل و شماره تلفن تان را وارد کنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.