Get your desired Score
It is not too hard to achieve

داوطلبین مدام در حال سرچ و جستجو برای پیدا کردن روشی‌ هستند که بتواند به افزایش نمرهٔ رایتینگ آنها کمک کند. سوال معروفی‌ که ذهن همهٔ داوطلبین را در گیر کرده است:

چگونه نمره ی رایتینگ آیلتس را افزایش دهید.

در پاسخ به این سول، اکثرا به داوطلبان توصیه می شود که برای بر بهبود سطح گرامر و لغت خود تلاش کنند. مثلا تاکید اساسی به یا دگیری کالوکیشن های (collocations) مرتبط با موضوعات مختلف و اشنایی با لغت های لول بالا و پیشرفته از جمله رایج ترین راه حل ها برای پاسخ به این سوال هستند.

اگرچه دانستن تمامی این موراد میتواند به بهبود نمرهٔ فرد کمک کند، اما متاسفانه هیچ کدام از این روش‌ها نمیتوانند مسیر کوتاه (short cut) برای افزایش و بهبود نمره ی رایتینگ ایلتس باشند. واقعیت امر این است که یاد گیری و اجرای تمامی‌ این نکات ملزم به زمان می‌باشد و هیچ داوطلبی نمی تواند با به خاطر سپردن یک یا چند کالوکیشن های ، اصطلاح و یا لغات‌های پیشرفت، و یا چند ساختار گرامری ، در عرض مدت ، کم نمرهٔ رایتینگ خود را افزایش دهید.

خانه آیلتس آنا اولین و تنها مرکز تخصصی ترین رایتینگ آیلتس می‌باشد که برنامه ویژه و خاصی‌ برای بهبود رایتینگ شما در نظر دارد. اطلاعات تکمیلی در پست های بعدی ارایه خواهند شد.